12 września 2021r. odbędzie się uroczysta beatyfikacja Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W związku z tym ważnym wydarzeniem w Szkole Podstawowej im. Jerzego Badury z Międzyborzu odbył Czytaj więcej
Kolejne zadanie w ramach realizowanego projektu „Od uprawy do potrawy”. Trwa pełnia sezonu na owoce i warzywa. Co zrobić, aby te pyszności zostały z nami Czytaj więcej
W piątek, 25 czerwca, zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021. Uczniom klas I-VI świadectwa zostały wręczone w klasach, natomiast uczniowie klasy VII i VIII otrzymali świadectwa podczas Czytaj więcej
19.05.2021r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w gminnym turnieju „Orlika” zorganizowanym przez Szkolny Związek Sportowy. Turniej odbył się w Ostrzeszowie, naszą szkołę reprezentowali: Marcin Zaremski, Wojciech Czytaj więcej
Z okazji Dnia Dziecka Biblioteka Publiczna w Ostrzeszowie zorganizowała dla najmłodszych uczniów wyjątkowe spotkanie. W nasze mury zawitał podróżnik-Robert Gondek, który opowiadał uczniom o swojej Czytaj więcej
Uczennica klasy VI Sandra Kłobuch zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Koci świat". Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
W związku z licznymi pomówieniami na temat wypowiedzianych przeze mnie słów oświadczam , że nigdy nie powiedziałam nic o likwidacji Szkoły w Szklarce Przygodzickiej. Sołtys Czytaj więcej
We wtorek, 8 czerwca, zawitaliśmy do szkoły w nietypowych strojach, a to wszystko dlatego, że obchodziliśmy Dzień Czarodzieja, Wróżki i Czarnego Kota. Szkolny korytarz zdominowały Czytaj więcej
Któż nie chciałby choć na chwilę znów stać się dzieckiem? Dzień Dziecka to najlepsza okazja, aby przypomnieć sobie o tym, że w każdym z nas Czytaj więcej
