Close

Archiwum: czerwiec 2021

Turniej „Orlika”

19.05.2021r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w gminnym turnieju „Orlika” zorganizowanym przez Szkolny Związek Sportowy. Turniej odbył się w Ostrzeszowie, naszą szkołę reprezentowali: Marcin Zaremski, Wojciech Czytaj więcej

Z okazji Dnia Dziecka Biblioteka Publiczna w Ostrzeszowie zorganizowała dla najmłodszych uczniów wyjątkowe spotkanie. W nasze mury zawitał podróżnik-Robert Gondek, który opowiadał uczniom o swojej Czytaj więcej
Skip to content