Zakończyła się zbiórka słodyczy, które zostaną przed świętami zawiezione do dzieci na Ukrainie. Zbiórkę zorganizował Caritas pod hasłem Dzieci - dzieciom. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie Czytaj więcej
6 grudnia gościliśmy w szkole Św. Mikołaja, który obdarował przedszkolaków, uczniów i nauczycieli prezentami. Na pamiątkę wspólnych chwil udostępniamy link, pod którym znajdują się zdjęcia. Czytaj więcej
